Чим харчується білка летун?

Основу раціону харчування летючої білки складають нирки різних листяних дерев, а також верхівки молодих пагонів, молода хвоя та насіння хвойних порід дерев, таких як сосна та модрина. У літній період її раціон харчування розширюється за рахунок дозрівання ягід на рослинах та грибах.

Мінімальний розмір клітини для утримання звірка має бути 80х80х60. Але що вище клітка, то комфортніше буде вашому улюбленцю. Відстань між лозинами не повинна перевищувати 1,5 см, інакше вихованець може протиснутися між лозинами і навіть випасти. Двері в клітину необхідно оснастити міцним замком або карабіном.

Після досягнення 43-45-денного віку починають здійснювати перші прицільні стрибки, з 50-денного – планувати. Після 50 дня життя повністю переходять на доросле харчування та стають самостійними. Живуть летяги (у неволі) до 9-13 років, у природі – всього 5 років. Їхні природні вороги — великі сови, рідше соболь, куниці.

Білок можна годувати жолудями, волоськими горіхами, кедровими горіхами, фундуком у шкаралупі (шкаралупа потрібна, щоб білка не з'їла зайвого, крім того, шкаралупа допомагає їм зберігати здорові зуби). Також гризуни люблять капусту, кабачки, морквину. Не можна забувати і про воду, яку також потрібно залишати у годівницях.